Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu

Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu animesi geliyor

Rifujin na Magonote’nin Isekai temalı fantastik light novel serisi Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu / Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation animeye uyarlanıyor. Geçtiğimiz dakikalarda ise yaklaşan animenin prömiyer tarihi açıklandı.

Yeni anime projesi ilk olarak Ekim 2019’da duyurulduğunda 2020’de yayımlanması planlanıyordu. Ancak animenin resmi web sitesi, yayının “çeşitli koşullar” nedeniyle 2021’e ertelendiğini doğruladı.

TV anime uyarlaması Manabu Okamoto tarafından yönetiliyor ve Kasım 2018’de kurulan yeni anime prodüksiyon stüdyosu olan Studio Bind, anime yapımı üzerine çalışıyor.

svg%3E

Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu hikayesi

Ana karakterimiz, 34 yaşındayken işsiz ve otaku olarak geçirdiği hayatının bir çıkmaza girdiğini fark eder ve yeni bir sayfa açma zamanının geldiğine karar verir. Tam o sırada bir kamyon tarafından ezilip ölür. Şaşırtıcı bir şekilde kendisini tuhaf bir kılıç ve sihir dünyasında bir bebeğin vücudunda yeniden doğmuş olarak bulur. Yeni kimliği Rudeus Grayrat olsa da önceki hayatının anıları hala duruyordur. O harika ama tehlikeli bir dünyada kendini kurtarmak için mücadele ederken bize bebeklikten yetişkinliğe kadar Rudeus’u izlemek kalıyor.

Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu animesi Ocak 2021’de Japonya’da prömiyer yapacak. En yeni gelişmelere sitemizden ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.