mucize doktor

Mucize Doktor 29. Bölüm 3. fragmanı yayımlandı

2013 yapımı Güney Kore dizisi olan “Good Doctor”dan uyarlanan “Mucize Doktor” isimli dizinin 29. bölüm fragmanı geçtiğimiz dakikalarda yayımlandı.

Yönetmen koltuğuna Yusuf Pirhasan’ın oturduğu dizinin senaryosu, Pınar Bulut ve Onur Koralp tarafından kaleme alınıyor. Fox TV’de yayımlanan dizinin yapımcılığını ise Asena Bülbüloğlu üstleniyor. Dizi, MF Yapım tarafından izleyiciye sunuluyor.

Dizinin başrolünü; “Medcezir”, “Muhteşem Yüzyıl Kösem”, “The Protector” gibi yapımlarda bulunmuş Taner Ölmez üstleniyor. Aynı zamanda dizinin oyuncu kadrosunda; Onur Tuna, Murat Aygen, Sinem Ünsal, Özge Özder, Hazal Türesan, Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Korhan Herduran ve Reha Özcan gibi isimler bulunuyor.

mucize doktor

Dizi, otizmli ve savant sendromlu bir gencin doktor olma hikayesini anlatıyor. Küçüklüğünde içine kapanık bir çocukluk geçiren Ali, güçlü zekasıyla tıp fakültesini birincilik ile bitirir. Ardından İstanbul’da bir hastanede asistan olarak çalışmaya başlar.

Mucize Doktor 2. sezon ne zaman başlıyor?

Aylardır büyük bir kitle tarafından beklenen dizinin yeni sezonu haftaya başlıyor. Mucize Doktor, 29. bölümüyle 17 Eylül Perşembe günü 20.00’da Show TV’de izleyicileriyle buluşacak.

Mucize Doktor’un 28. bölümünde neler oldu?

Damla ve Nazlı, ilk kez bir hastanın sorumluluğunu birlikte üstlenir ve direkt birbirlerine girerler. Diğer tarafta gizemli bir ziyaretçinin etkisine giren Ali, her şeye rağmen babasını kurtarmaya karar verir. Ama bu ani karar değişimini kimse hoş karşılamaz. Köşeye sıkışan Ali, babasıyla ilgili hüsranını Ferman’la birlikte çalıştıkları vakaya yansıtır. Ferman ve Ali, ciddi ciddi yolları ayırmanın eşiğine gelirler.

Yayımlanan son fragmana aşağıdan ulaşabilir, yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için sayfamızı takipte kalabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.