the players table

Halsey ve Sydney Sweeney, The Players Table’ın başrolünde

Şarkıcı ve söz yazarı Halsey ile Euphoria yıldızı Sydney Sweeney, Jessica Goodman’in They Wish They Were Us adlı romanına dayanan bir TV dizisi olan The Players Table‘da başrol oynayacak ve yapımcılığını üstlenecek. Ayrıca bu dizi, Halsey’nin ilk dizi oyunculuğu ve yapımcılık deneyimi olacak.

Halsey

The Players Table dizisi ne anlatacak?

Özel bir Long Island hazırlık okulunda geçen dizide, lise son sınıf öğrencisi Jill Newman (Sweeney), en iyi arkadaşının üç yıl önceki ölümü hakkındaki gerçeği ve okulu yöneten gizli topluluğun üyeleri olan kendisi ile diğer “oyuncuların” rolünü ortaya çıkarmaya çalışıyor.

Halsey, Jill’in Shaila’nın cinayetinin ardındaki gerçeği bulma yolculuğunu ateşleyen ve zorlu, duygusal, sorunlu bir genç kadın olan Rachel Calloway’i canlandıracak. Üç yıl önce mezun olan The Players’ın (Oyuncular’ın) efsanevi bir üyesi olan Rachel, küçük kardeşi Graham’ın Shaila cinayetinden dolayı mahkum edilmesi yüzünden gruptan ve zengin Long Island köklerinden ayrılır. Graham’ın bu suçtan sorumlu olmadığı inancıyla Long Island’a geri döner. Daha sonra da Jill ile birlikte, 18 yaşına gelmeden önce kardeşini temize çıkarma umuduyla o gece gerçekte ne olduğuna dair bir arayışa girmek için güçlerini birleştirirler.

Annabelle Attanasio’nun yazıp yöneteceği dizi The Players Table ile ilgili yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için sayfamızı takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.