Mucize Doktor 35. bölüm 2. fragmanı yayımlandı

Mucize Doktor

2013 yapımı Güney Kore dizisi olan “Good Doctor”dan uyarlanan “Mucize Doktor” isimli dizinin 35. bölüm 2. fragmanı geçtiğimiz dakikalarda yayımlandı.

Yönetmen koltuğuna Yusuf Pirhasan’ın oturduğu dizinin senaryosu, Pınar Bulut ve Onur Koralp tarafından kaleme alınıyor. Fox TV’de yayımlanan dizinin yapımcılığını ise Asena Bülbüloğlu üstleniyor. Dizi, MF Yapım tarafından izleyiciye sunuluyor.

Dizinin başrolünü; “Medcezir”, “Muhteşem Yüzyıl Kösem”, “The Protector” gibi yapımlarda bulunmuş Taner Ölmez üstleniyor. Aynı zamanda dizinin oyuncu kadrosunda; Onur Tuna, Murat Aygen, Sinem Ünsal, Özge Özder, Hazal Türesan, Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Korhan Herduran ve Reha Özcan gibi isimler bulunuyor.

Mucize Doktor on Twitter: "Açelya, Demir'le babasının arasını düzeltmek  için çabalıyor. #MucizeDoktor https://t.co/DnFgxhEYEY… "

Mucize Doktor 34. bölümünde neler oldu?

Ali iddiayı bilerek kaybettiği için Nazlı’yla araları bozuktur. Tanju, misilleme olarak bir baş asistanlık yarışı başlatınca Ali ile Nazlı tekrar kıyasıya rekabet etmek zorunda kalırlar ve iş iyice içinden çıkılmaz bir hâl alır. Ama bütün bunlar olurken Ali’nin aklında bambaşka bir şey vardır; o da Ferda’nın süratle iyileşme sürecine giren Adil’i Ali’den kıskanmasıdır. Ferda ve Ali, bir türlü Adil’le ilgili ortak bir karara varamaz. Vakalar ve baş asistanlık yarışı süratle finallerine tırmanır ve Adil hakkında son karar verilirken Ali’nin tek şansı hem iş hem de özel hayatında bir şekilde orta yolu bulmaktır.

Dizinin yeni bölüm fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
after we collided

Josephsine Langford ve Hero Fiennes, After hakkında konuştu

Sonraki
Menajerimi Ara
mm

Menajerimi Ara 11. bölüm fragmanı yayımlandı