It's Always Sunny in Philadelphia

It’s Always Sunny in Philadelphia 4 sezonluk onay aldı

En uzun süreli komedi dizisi rekorunu elinde tutan It’s Always Sunny in Philadelphia dizisi, 4 sezonluk yeni bir onay alarak rekorunu genişletti. İlk kez 2005 yılında izleyiciyle buluşan ve günümüze kadar uzanan It’s Always Sunny in Philadelphia, 15, 16, 17 ve 18. sezon onayını aldı.

It's Always Sunny in Philadelphia

It’s Always Sunny in Philadelphia konusu

Oyuncu kadrosunda Charlie Day, Kaitlin Olson, Glenn Howerton ve Rob McElhenne’ı bulunduran dizi, Güney Philadelphia’da “Paddy’s” adında bir barı yöneten 4 erkek ve 1 kadının arkadaş ortamını odağına alıyor. Dizideki tüm karakterler bencil, sadece kendi çıkarlarını düşünen ve ne zaman bir şey yapmaya kalksalar daha dibe batan karakterler.

Aynı zamanda, dizinin aldığı bu 18. sezon onayı, dizi için sonun başlangıcı gibi de durmuyor. Çünkü dizide Mac karakterini canlandıran ve aynı zamanda dizinin yaratıcılarından olan Rob McElhenney bulunduğumuz senenin Ocak ayında yaptığı bir açıklamada dizi için, “İnsanlar izlemeye devam edecekse biz de sonsuza kadar çekmeye devam ederiz.” şeklinde konuşmuştu.

Yeni sezonun ne zaman yayımlanacağı henüz belirlenmemiş olan bu en uzun komedi dizisi unvanlı yapım ile ilgili gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.