Mindhunter 3. sezon olacak mı?

Mindhunter

David Fincher’ın yönetmelik koltuğunda oturduğu ve gerçek hayat seri katil hikayelerinden esinlenilerek oluşturulan Mindhunter’ın yeni sezonu gelecek mi? Ayrıntılı bilgi için okumaya devam edin.

Mindhunter

Mindhunter konusu

Mindhunter’ın ilk sezonu, 2017 yılında Netflix aracılığıyla izleyici karşısına çıkmış ve büyük bir ilgi görmüştü. Dizi, iki FBI ajanının suçlu profillerini ve düşünce yapılarını tespit edebilmek adına seri katiller ile gerçekleştirdikleri röportajları konu alıyordu. 1980’li yıllarda geçen dizi, gerçek katillerden yola çıkarak içerisinde; Edmund Kemper, Charles Manson, Dennis Rader, David Berkowitz gibi ortaya çıktıkları dönemde büyük ses getiren seri katillere yer veriyor.

Dizi, işlediği konuların gerçek hayattan olması nedeniyle bir belgesel niteliği de taşıyor. Konuşma sahneleri, gerçek seri katillerle yapılan röportajlarla neredeyse aynı.

Mindhunter 3. sezon gelecek mi?

Mindhunter

Hayranlar, dizinin 3. sezonunun gelip gelmeyeceğini oldukça merak ediyor. Bu duruma karşı David Fincher, dizinin çok maliyetli olduğunu ve bütçe konusunda bazı problemler olabileceğini söylüyor. Hatta yapım ekibinin de bu konuda istekli olduğunu belirtti. Her ne kadar istekli olunsa da yakın zamanda 3. sezon çekimlerine başlamak gibi bir planlarının olmadığını, eğer olursa dizinin uzun bir aradan sonra geri dönebileceğini de ekledi.

Total
0
Shares
Önceki
Suç belgeseli önerileri

Suç dünyası ile ilgili 4 belgesel önerisi

Sonraki
Emin Alper

Balkaya filmi ne zaman çıkacak?