Brooklyn Nine-Nine 9. sezon olacak mı?

mm
Brooklyn Nine-Nine

Bilindiği üzere komedi türündeki sevilen FOX dizisi Brooklyn Nine-Nine’ın 8. sezonu bu yıl izleyiciler ile buluşacak. Bugün ise dizinin 8. sezonu ile ilgili önemli bir yeni duyuru yapıldı. Yapılan açıklamanın ardından ise dizinin 9. sezonunun olup olmayacağı izleyiciler tarafından merak konusu olmuş durumda.

Brooklyn Nine-Nine

Brooklyn Nine-Nine 9. sezon çıkacak mı?

Geçtiğimiz saatlerde yapılmış olan açıklamaya göre 2013 yılından beri yayın hayatına devam eden dizi, 2021 yılında seyirciye sunulacak olan 8. sezonu ile seyircilerine veda edecek. Yani diziye herhangi bir 9. sezon gelmeyecek.

8. sezon hakkında bilinenler

Yapılan açıklamalara göre dizinin hazırda bulunan 8. sezon senaryosu rafa kaldırılmış. Senarist ekibinin oluşturduğu yeni senaryoda ise ırkçılık, polis teşkilatındaki sorunlar gibi konulara değinilmeye çalışılmış.

Oldukça büyük bir hayran kitlesine sahip olan Brooklyn Nine-Nine, yayın hayatına Fox ile başlamıştı. 5. sezonun ardından ise dizinin iptal kararı çıkmıştı. Bu olaya fazlasıyla üzülen hayranlar üzerine NBC, diziyi kurtararak onları fazlasıyla sevindirmişti.

Şu sıralar Palm Springs filmi ile adından söz ettiren Andy Samberg, dizinin başrolünde bulunuyor. Projede Andy Samberg’e; Andre Braugher, Stephanie Beatriz, Melissa Fumero, Stephanie Beatriz ve Joe Lo Truglio isimleri eşlik ediyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için sitemizi takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Brooklyn Nine-Nine
mm

Brooklyn Nine-Nine 8. sezonu ile final yapacak

Sonraki
Çağatay Ulusoy Yeşilçam

Yeşilçam dizisinin fragmanı yayımlandı