“The Haunting of” serisine yeni sezon gelecek mi?

mm
The Haunting of

Netflix orijinal yapımı olan ve “The Haunting of Hill House” ismi ile başlayan korku antolojisi, “The Haunting of Bly Manor” ismi ile devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde dizinin ikinci sezonu, Netflix kütüphanesindeki yerini aldı. Yayımlanan yeni sezon, izleyiciler tarafından ilgi ile karşılandı. Bunun ardından ise seyirciler, diziye yeni bir sezon gelip gelmeyeceğini merak etmeye başladılar.

The Haunting of Bly Manor

Netflix imzası ile karşımıza çıkan dizinin her sezonu, “antolojik” bir düzende geliştiriliyor. 2. sezonun korku tarafının öncüsü ise yine hayaletler. İki kardeşe bakmak ile görevli bir mürebbiyenin, konuk olduğu evde hayaletler görmesiyle başlayan ve her bölümü farklı bir senaryodan oluşan yeni sezonda, Henry James’in “The Turn of the Screw” (Yürek Burgusu) hikâyesi işleniyor.

“The Haunting of Bly Manor” yeni sezonu gelecek mi?

İkinci sezonu ile büyük bir ilgi gören dizi, henüz yeni bir sezon için Netflix’ten onay almış değil. Ancak dizinin günlerdir Top 10 listesinden düşmemiş olması ve hatırı sayılır bir hayran kitlesinin bulunması da yeni sezonun gelme ihtimalinin çok büyük olduğu tahminlerini doğuruyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Masumlar Apartmanı
mm

Masumlar Apartmanı 6. bölüm fragmanı yayımlandı

Sonraki
Menajerimi Ara
mm

Menajerimi Ara dizisinin yayın günü değişti