menajerimi ara

Menajerimi Ara dizisinin 2. fragmanı yayımlandı

Star TV’nin ağustos ayında yayımlayacağı Menajerimi Ara dizisine ait ikinci fragman yayımlandı. Ay yapım imzalı dizi, prestijli bir yetenek ajansında yaşananları odak noktasına alıyor.

Senaryosu Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak tarafından kaleme alınan dizinin yönetmen koltuğunda Ali Bilgin oturuyor. Yayın tarihi ile ilgili kesin bir bilgi olmasa da dizinin ağustos ayında seyirciye sunulması bekleniyor. Dizi, 2015 yılında yayımlanan, “Call My Agent” isimli bir Netflix dizisinden uyarlanıyor.

Dizi, tanınan oyunculardan oluşan bir kadroya sahip. Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu kadordaki isimlerden sadece birkaçı.

menajerimi ara

Menajerimi Ara konusu

Yayımlanan yeni tanıtımda İstanbul’a sinema sektöründe çalışmak için gelen Dicle’nin oyuncular ve menajerlerinin dünyasına girişiyle içine düştüğü dünyanın ipuçları veriliyor. Yetenek ajansı Ego’ya bağlı menajerler, her gün yönetilmesi zor durumlarla uğraşıyor ve iş vizyonlarını savunuyorlar. Sanatı ve işi ustaca birleştiriyorlar, ancak özel ve profesyonel yaşamları bazen çatışmaya giriyor. Menajerler ve asistanları, bizi ünlü oyuncuların vahşi dünyasının perde arkasına götürüyorlar.

Yayımlanan yeni fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.