Leonardo DiCaprio’nun şirketi Appian Way, Sony ile anlaşma imzaladı

leonardo dicaprio şirketi appian way

Adı son zamanlarda Apple ile anılan Appian Way, bu sefer de Sony Pictures ile bir anlaşma imzaladı. DiCaprio‘nun Jennifer Davisson ile birlikte ortaklığını yürüttüğü Appian Way’in Sony ile olan anlaşması, şimdiden iki farklı projeyi birlikte geliştirmeye başladı.

DiCaprio, şirketi sayesinde “The Revenant”, “The Wolf of Wall Street”, “The Aviator” ve “Shutter Island” gibi filmlerin hayata geçirilmesine yardımcı olmuştu. Sony, daha önce Leonardo DiCaprio ile bir iş birliği içinde bulunmuştu. Sony, Leonardo DiCaprio ve Quentin Tarantino; One Upon a Time in Hollywood filmi için bir araya gelmişti.

leonardo dicaprio appian way

İmzalanan bu anlaşma, uzun soluklu bir anlaşma olacakmış gibi görünüyor. En az birkaç yıl sürecek bu anlaşma için iki yeni proje dahil edildi bile. Ama projelerle ilgili detaylar henüz açıklanmadı.

Leonardo DiCaprio, anlaşma için şu ifadeleri kullandı:

“Sektörde 30 yıldan uzun süredir Tom hiçbir zaman geleneksel Hollywood kurallarına bağlı kalmadı. Bir kez bile güvenli yoldan gitmedi. Gerçekten sinemacılar ile onların vizyonlarına değer veriyor ve sinema deneyimine bağlı olarak inanılmaz bir destek veriyor. Sony ile yeni bir ortaklık dönemine gireceğim için daha heyecanlı olamazdım.”

Yeni gelişmelerden haberdar olmak ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
menajerimi ara

Menajerimi Ara dizisinin 2. fragmanı yayımlandı

Sonraki
Impasse

Impasse filminden ilk fragman yayımlandı