Dirty John’un 2. sezonu Netflix’te yayımlandı

dirty john

Dirty John, yeni sezonuyla Netflix‘te!

İlk sezonu geçtiğimiz yıl yayımlanan, Christopher Goffard‘ın aynı isimli podcast’ine dayanan, Amerikan gerçek suç antolojisi televizyon dizisi Dirty John’un yeni sezonu yayımlandı. İlk sezonu Dirty John: John Meehan olarak karşımıza çıkan dizi, bu sefer Dirty John: Betty Broderick olarak adlandırıldı. İki sezonu da sekizer bölümden oluşan Dirty John, her bölümü ortalama 45 dakika olan bir yapım.

dirty john

Alexandra Cunningham‘ın hem yönettiği hem de senaristliğini üstlendiği dizinin kadrosunda ise; Eric Bana, Connie Britton, Juno Temple ve Ozark dizisiyle tanınan Julia Garner gibi isimler yer almakta.

Dizinin konusu

Debra Newell, Newport’ta yaşamını sürdüren zengin bir iş kadınıdır. İç mimar olarak bir lüks evi tasarlamaktadır. John Meehan adındaki bir adamla tanışıp ona aşık olur. John’ın kendisine sürekli iyi davranması, onunla ilgilenmesi Debra’yı oldukça etkiler. Ancak kızı Veronica bu ilişkiye karşı çıkmaktadır. John’ın aslında Debra’nın parasının peşinde olduğunu düşünmektedir.

John Meehan’ın karanlık bir geçmişi bulunmaktadır. Büyük bir ustalıkla geçmişini saklasa da Debra bazı hareketlerinden dolayı şüpheye kapılır. Bir özel dedektif tutarak John’ın aslında kim olduğunu öğrenmeye çalışacak, gerçekler gün yüzüne çıktığında herkes büyük bir şok yaşayacaktır. Dirty John dizisi, gerçek olaylara dayanmaktadır.

Dizinin ikinci sezon fragmanına aşağıdan ulaşabilir, bu tarz haberlerden bilgi sahibi olmak için sayfamızı takipte kalabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
the war with grandpa

The War with Grandpa filminin fragmanı yayımlandı

Sonraki
menajerimi ara

Menajerimi Ara dizisinin 2. fragmanı yayımlandı