Menajerimi Ara 27. bölüm ön izlemesi yayımlandı

Menajerimi Ara

Star TV’nin komedi ve dram türündeki dizisi Menajerimi Ara’nın 27. bölüm ön izlemesi, geçtiğimiz saatlerde yayımlandı. Call My Agent adlı Fransız dizisinden uyarlanan dizi, sinema sektöründe kendine bir yer edinmek için İstanbul’a gelen Dicle’nin hikayesini konu ediniyor.

Ay Yapım imzalı dizi, her Pazar izleyici karşısına çıkıyor Ali Bilgin’in yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin senaryosu, Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak tarafından kaleme alınıyor. Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun bulunduğu dizinin oyuncu kadrosuna her hafta yeni bir isim konuk olarak katılıyor.

Menajerimi Ara

Menajerimi Ara 26. bölümünde neler oldu?

Dicle ve Barış’ın ilişkisinin ortaya çıkmasıyla EGO’daki dengeler değişir. Feris ve Kıraç, magazin gündemine düşen haberlerin önüne geçmeye çalışırken Barış’ın verdiği tepkiler herkesi zor duruma sokar. Bu durum, Barış ile Dicle’nin ilişkisini etkiler. Dicle ise İrem Derici’nin özel hayatında yaşadığı sorunlarla ilgili ona yardımcı olmaya çalışır. Çınar ve Feris gizlice kendi açacakları ajans için harekete geçerler. Dicle’nin verdiği bir kararla Emrah iş hayatında yeni bir sayfa açar. Serkan çok önemli bir konuda Feris’le yüzleşmek için bir adım atarken Çınar’ın Kıraç’ın masasında bulduğu not merak konusu olur.

Dizinin yeni bölüm ön izlemesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Peaky Blinders
mm

Peaky Blinders yeni sezon ne zaman?

Sonraki
çukur

Çukur 25. bölüm ön izlemesi yayımlandı