Çukur 25. bölüm ön izlemesi yayımlandı

çukur

Show TV’nin sevilen ve reyting rekorları kıran dizisi Çukur‘un 4. sezon 25. bölüm ön izlemesi, dizinin resmi YouTube kanalı üzerinden yayımlandı.

3 sezon boyunca reytinglerde üstün başarısını sürdüren dizi, yeni sezon için oldukça iddialı isimleri bünyesinde barındırıyor. Başrollerinde; Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili gibi isimlerin bulunduğu diziye; geçtiğimiz sezonun sonlarına doğru Barış Arduç, sürpriz bir şekilde dahil olmuştu. 4. sezonda ise Çukur’da, İrem Sak ve Mustafa Avkıran gibi ünlü oyuncuları görüyoruz. Sak ve Avkıran, Erdenet ailesinin yeni üyelerini canlandırıyor.

çukur

Çukur 4. sezon 24. bölümünde neler oldu?

Yamaç, mahalledeki sokaklarda geçmişini ararken şaşırtıcı yeniliklerle karşılaşnır. Bir süre etrafında olup bitenleri anlamaya çalıştıktan sonra Cumali’nin karşısına çıktığında onun da çok değişmiş olduğunu görür. İki kardeş hasret giderirken ayrı geçirdikleri yıllarda yaşadıkları şeyler merak konusu olur. Yamaç’ın geri döndüğünü duyan Kulkan, Efsun kozunu kullanmak için harekete geçer. Amca’nın mahallede kurduğu yeni düzenin detayları yavaş yavaş ortaya çıkarken yanında olanlar ve karşısında olanlar arasındaki fark da belirgin bir şekilde görülür. Koçovalı evinde ve mahallede değişen dengeler herkesi şaşırtır. Yamaç ve Amca’nın ilk karşılaşması merakla beklenecek.

Dizinin yeni bölüm ön izlemesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Menajerimi Ara

Menajerimi Ara 27. bölüm ön izlemesi yayımlandı

Sonraki
son yaz

Son Yaz 9. bölüm fragmanı tamamlandı