Peaky Blinders yeni sezon ne zaman?

mm
Peaky Blinders

İlk olarak 2013 yılında BBC kanalında yayımlanmaya başlayan ve kısa bir sürede oldukça geniş izleyici kitlesi kazanarak son yılların en sevilen dizileri içerisinde bulunan Peaky Blinders‘ın 6. sezonu için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Dizinin yeni sezonunun ne zaman çıkacağı gibi detaylar ise seyirciler tarafından merak konusu.

Peaky Blinders

Peaky Blinders yeni sezonu ne zaman çıkacak?

Çekimlerine geçtiğimiz haftalarda başlandığı duyurulan dizinin 6. sezonunun ne zaman çıkacağı henüz belirsizliğini koruyor. Ancak 2021 yılının sonunda ya da 2022 yılının başında yayımlanması bekleniyor. Yeni sezon ile ilgili detayların önümüzdeki dönemde seyirci ile paylaşılacak.

6. sezonda kimler olacak?

Dizinin yeni sezonunun oyuncu kadrosuna Stephen Graham dâhil olmuştu. Snatch ve This Is England gibi filmlerle adından söz ettiren Graham, Boardwalk Empire dizisinde Al Capone’a başarıyla hayat vererek televizyon dünyasında da adından övgüyle söz ettirmişti.

Peaky Blinders’ın 6. sezonunda Cillian Murphy’nin yanı sıra; Paul Anderson, Helen McCrory, Sophie Rundle, Finn Cole, Kate Phillips, Natasha O’Keeffe ve Harry Kirton gibi isimler de önceki sezonlardaki rolleriyle geri dönecek. Öte yandan 5. sezonda diziye dâhil olan Sam Claflin ve Anya Taylor-Joy’un da 6. sezonda rol almaları bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Army of the Dead
mm

Army of the Dead filminden ilk poster yayımlandı

Sonraki
Menajerimi Ara

Menajerimi Ara 27. bölüm ön izlemesi yayımlandı