Menajerimi Ara 11. bölüm fragmanı yayımlandı

mm
Menajerimi Ara

Star TV’nin komedi ve dram türündeki dizisi “Menajerimi Ara”nın 11. bölüm fragmanı yayımlandı. “Call My Agent” adlı Fransız dizisinden uyarlanan dizi, sinema sektöründe kendine bir yer edinmek için İstanbul’a gelen Dicle’nin hikayesini konu ediniyor.

Ay Yapım imzalı dizi, her salı izleyici karşısına çıkıyor. Ancak son birkaç haftadır salı günü yarıştığı diziler nedeni ile reytinglerde düşüş yaşayan dizinin yayın günü değiştirildi. Bundan sonra dizi, pazar günü ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölümü ise 25 Ekim Pazar günü izleyici karşısına çıkacak.

Ali Bilgin’in yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin senaryosu, Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak tarafından kaleme alınıyor.

Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun bulunduğu dizinin oyuncu kadrosuna bu hafta yeni bir isim katılıyor. Gelecek hafta Menajerimi Ara dizisinin 11. bölümünde yer alacak isim ise Aslı Güler olacak.

Menajerimi Ara

“Menajerimi Ara” 10. bölümünde neler oldu?

Kıraç, gerçekleri açıklayıp Dicle’nin aklanmasını sağlar. Ancak Beren ile ilgili verdiği karar, ajanstaki tüm dengelerin değişmesin nede olur. Ajanstan bir haberin daha sızmasıyla içerideki ajan bir kez daha gerilimlere yol açar. Feris işi ile ilgili sürpriz bir krizin içine düşerken Kıraç ise oyuncusu Buse’yi “Peri Masalım” kadrosuna sokmak için her yolu dener. Çınar ile yemeğe çıkacağı için heyecanla bekleyen Jülide ise bir sürpriz ile karşılaşır.

Beren’in yalanından sonra aralarında soğuk rüzgarlar esen Dicle ve Barış her şeyi tatlıya bağlamışken Emir’in yaptığı bir hamle Barış’ın duygularının karışmasına neden olur. Dicle’nin Kıraç’ın kızı olduğu sırrını bilen gizemli bir kişinin isteği ise Dicle’yi zor bir duruma bırakır.

Dizinin yayımlanan yeni bölüm fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz

Total
0
Shares
Önceki
Dash and Lily
mm

Dash and Lily dizisinden yeni bir tanıtım yayımlandı

Sonraki
Narcos: Mexico
mm

Narcos: Mexico 3. sezon onayı aldı