Masumlar Apartmanı 12. bölüm fragmanı yayımlandı

mm
Masumlar Apartmanı

Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun İçi” romanından uyarlanan “Masumlar Apartmanı” dizisinin 12. bölüm fragmanı yayımlandı. TRT1 ekranlarından izleyici ile buluşan dizi, birçok ünlü ismi bir araya getiriyor.

Yönetmen koltuğunda Çağrı Lostuvalı oturuyor. Dizinin başrollerinde; “Hayat Şarkısı”, “Yaşamayanlar”, “Rise of Empires: Ottoman” ve “Kurt Seyit ve Şura” dizilerinde bulunmuş Birkan Sokullu; “Öyle Bir Geçer Zaman ki”, Muhteşem Yüzyıl Kösem” ve yine “Kurt Seyit ve Şura” dizisinde bulunmuş Farah Zeynep Abdullah;  “Kocan Kadar Konuş”, “Maide’nin Altın Günü”, “Patron Mutlu Son İstiyor”, “Veda”, “Celal ile Ceren” gibi yapımlarda boy göstermiş Ezgi Mola bulunuyor. Aynı zamanda dizinin kadrosunda; Merve Dizdar, Alperen Saldıran, Mert Asutay, Açelya Devrim Yılhan, Esra Ruşan ve Enes Demirkapı gibi isimler de bulunuyor.

Masumlar Apartmanı

 

Masumlar Apartmanı 11. bölümünde neler oldu?

Herkes Safiye’nin aşka düşman olduğunu düşünürken Naci’nin gelişi onun tüm duygularını alt üst eder. Eski hatıraları yerlerinden bir bir çıkar ve Safiye’yi gafil avlar. Safiye onu karşı pencereden görme ihtimaliyle bile baş edemezken, Naci’nin atacağı bir adımla daha da sarsılacaktır.

Gülben ise Esat’ın evine giderek herkesi şaşırtmış ve Han’la Esat’ı zor durumda bırakmıştır. İnci devreye girip tatsız bir olay yaşanmaması için elinden geleni yapar. Han’ın hayatındaki zorlukları daha da yakından gören İnci, onun yükünü hafifletmeye çalışır. Bu uğurda en yakın arkadaşı Esra’yla arasının bozulmasını bile göze alacaktır. Memduh okul kredisini ödemek için torunlarından gizli taksiciliğe başlar. Safiye Han’ın ardından Gülben’i de kaybedeceğine inanır. Yalnız öleceğini söyleyen annesinin haklı çıkmasından korkmaktadır.

Dizinin yayımlanan yeni bölüm fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Euphoria
mm

Euphoria yılbaşı özel bölümü Part 1: Rue yayımlandı

Sonraki
Kırmızı Oda
mm

Kırmızı Oda 14. bölüm fragmanı yayımlandı