Masumlar Apartmanı 6. bölüm fragmanı yayımlandı

mm
Masumlar Apartmanı

Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun İçi” romanından uyarlanan “Masumlar Apartmanı” dizisinin 6. bölüm fragmanı yayımlandı. TRT1 ekranlarından izleyici ile buluşan dizi, birçok ünlü ismi bir araya getiriyor.

Yönetmen koltuğunda Çağrı Lostuvalı oturuyor. Dizinin başrollerinde; “Hayat Şarkısı”, “Yaşamayanlar”, “Rise of Empires: Ottoman” ve “Kurt Seyit ve Şura” dizilerinde bulunmuş Birkan Sokullu; “Öyle Bir Geçer Zaman ki”, Muhteşem Yüzyıl Kösem” ve yine “Kurt Seyit ve Şura” dizisinde bulunmuş Farah Zeynep Abdullah;  “Kocan Kadar Konuş”, “Maide’nin Altın Günü”, “Patron Mutlu Son İstiyor”, “Veda”, “Celal ile Ceren” gibi yapımlarda boy göstermiş Ezgi Mola bulunuyor. Aynı zamanda dizinin kadrosunda; Merve Dizdar, Alperen Saldıran, Mert Asutay, Açelya Devrim Yılhan, Esra Ruşan ve Enes Demirkapı gibi isimler de bulunuyor.

MASUMLAR APARTMANI - Sen Bana Geç Kaldın I Aslı'nın Sureti

Masumlar Apartmanı 5. bölümünde neler oldu?

Memduh’la yaşadığı kavga sonrası Han’dan destek bekleyen Safiye, hüsrana uğrar. Yaşanan kriz, İnci’yi evliliklerini duyurma fikrinden vazgeçirir. Esat’ın Esra ile evlendiğini sanan Gülben, derin acılar içindedir ancak dertleşecek kimsesi yoktur. Ege’nin atacağı bir adım İnci ve Memduh’u zor durumda bırakır.

Han, kardeşleriyle paylaşamadığı mutluluğunu babasıyla paylaşır. Ancak Hikmet bir hafıza sorunu yaşamaktadır. Han bir günlüğüne de olsa, her şeyden uzakta bir balayı tatili yapmak ister fakat evde yaşanacak bir sorun yüzünden acilen dönmek zorunda kalırlar. Hikmet, Safiye ve Gülben’e Han’ın evlendiğini söyler. Safiye’nin ise dünyası başına yıkılacaktır.

Dizinin yayımlanan yeni bölüm fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Kıvanç Tatlıtuğ
mm

OGM Pictures, yeni sezon için Kıvanç Tatlıtuğ ile anlaştı

Sonraki
The Haunting of
mm

“The Haunting of” serisine yeni sezon gelecek mi?