Kırmızı Oda 14. bölüm fragmanı yayımlandı

mm
Kırmızı Oda

Başrolünde Binnur Kaya‘nın bulunduğu Kırmızı Oda dizisinin 14. bölüm fragmanı, geçtiğimiz dakikalarda YouTube üzerinden yayımlandı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Binnur Kaya’ya; Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral, Halit Özgür Sarı, Gülçin Kültür Şahin, Baran Can Eraslan, Sezin Bozacı gibi sevilen oyuncular eşlik ediyor. Farklı oyuncular da birbirinden şaşırtıcı karakterleri canlandırmak üzere diziye konuk oluyorlar.

Gerçek hikâyelerden esinlenen dizide, bir psikiyatri kliniğindeki doktorların ve onlara başvuran hastaların hayatları hikâyeleştiriliyor. Kırmızı Oda’da her hayat hikayesinin altında yatan; acılar, sevinçler, mutluluklar ve hüzünler ise izleyicinin ruhunun kapalı kapılarını aralıyor. Hastalar o güne kadar kimselere söyleyemedikleri sırları dile getirirken izleyiciler de kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair bir şeyler buluyor.

Kırmızı Oda

Kırmızı Oda 13. bölümünde neler oldu?

Selvi, kız evlat istemeyen Rıza’nın hamileyken kendisine yaptıklarını Doktor Hanım’a anlatır.

Hediye , çocukluğundan beri üvey annesi Neriman’ın hayatı üzerinde kurduğu hakimiyeti Doktor Piraye ile paylaşır.

Karşısında bambaşka bir Alya gören Doktor Hanım yoğun duygular yaşarken, Alya’nın Doktor Hanım’a büyük bir müjdesi vardır. Doktor Deniz ve Doktor Piraye arasındaki samimiyet ise giderek artmaya başlar.

Dizinin yayımlanan yeni bölüm fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Masumlar Apartmanı
mm

Masumlar Apartmanı 12. bölüm fragmanı yayımlandı

Sonraki
american gods

American Gods 3. sezon fragmanı yayımlandı