masterchef seyrederiz 2

Masterchef 31. bölüm fragmanı

Masterchef Türkiye, kökünde İngiltere yapımı Masterchef adlı yarışmanın Türkiye uyarlamasıdır. 2011 yılında 1 sezon boyunca Show TV’de yayımlanmıştı ancak yapım daha sonra 2018’de Acun Medya yapımcılığında TV8’de yayımlanmaya başladı.

Yarışmanın 2011 yılında yayımlanan sezonunda jüriliği Murat Bozok, Batuhan Piatti ve Erol Kaynar üstlenirken sunuculuğu ise Öykü Serter yapmıştı. 2018’de yayımlanan sezonda jüri koltuğunda Mehmet Yalçınkaya, Hazer Amani ve Somer Sivrioğlu yer almaktaydı. Ancak 2019’da yayımlanan sezonda Hazer Amani’nin yerini İtalyan şef Danilo Zanna aldı.

Son zamanların popüler yarışması Masterchef nedir?

Milyonlarca izleyiciyi ekran başına kitleyen Masterchef, gastronominin rekabetle işlendiği bir televizyon programı. İzleyenlerin içindeki aşçıyı ve gurmeyi ortaya çıkaracak kadar etkili bir yarışma programı. Ayrıca programda birçok yemek ve tatlı ile ilgili bilgiye ulaşabilir ve püf noktaları da öğrenebilirsiniz.

Masterchef jürisi tarafından hem eleştiriye hem de mutfak disiplinine alışan seçkin Masterchef yarışmacıları, kıyasıya bir yarış içerisine girer.

Masterchef’te kim hangi takıma seçildi?

Mavi takım kaptanı olan Tanya kendi takımına; Emir, Berk, Esra, Ebru, Eray, Özgül, Gülşah’ı seçti.

Kırmızı takıma seçilen Ayyüce ise; Serhat, Barbaros, Duygu, Uğur, Furkan, Sedat, Celal’i takımına aldı.

Masterchef 31. bölüm fragmanı

30. bölümde ne oldu?

Kırmızı takımın dokunulmazlığı kazanmasıyla, mavi takım bireysel dokunulmazlığı kazanmak için yeniden mutfağa girdi. Heyecanlı oyunun ardından şefler mavi takımdan dört ismi açıkladı. Özgül’ün bireysel dokunulmazlığı kazanmasının üzerine elemeye verilen isim Eray oldu. En son olarak mavi takımda yapılan oylama sonucu ikinci eleme adayı olarak Esra seçildi. Böylece MasterChef’te eleme adayları Eray ve Esra oldu.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.