manifest

Manifest dizisi 3. sezon onayını aldı

NBC’nin 24 Eylül 2018 tarihinde ilk sezonunu yayımladığı Manifest dizisi 3. sezon onayını aldı. NBC Sunnyside, Bluff City Law ve Indebted dizilerini ilk sezonlarının ardından iptal etmesine rağmen bu doğaüstü drama dizisine yeni bir sezon için onay verdi.

Manifest dizi konusu

Dizi 5 yıl önce gizemli bir şekilde ortadan kaybolan bir uçağın geri dönmesini konu alıyor. Aradan geçen yıllara rağmen uçağın yolcuları yere indiklerinde sevdiklerinin kapılarını çalıyorlar ama bekledikleri şeylerle karşılaşamıyorlar. Farkında olmadan geçirdikleri 5 yılın ardından çevrelerindeki çoğu şeyin değişmiş olduğunu fark ediyorlar.

manifest

Manifest dizisi oyuncu kadrosu

Başrollerinde Melissa Roxburgh (Michaela Stone), Josh Dallas (Ben Stone), Athena Karkanis (Grace Stone), J.R. Ramirez (Jared Williams)’in bulunduğu dizide aynı zamanda Luna Blaise, Jack Messina, Parveen Kaur, Matt Long , Alfredo Narciso, Victoria Cartagena gibi isimler de bulunmakta.

Jeff Rake’in yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin 2. sezonu 6 Ocak 2020 tarihinde yayımlanmıştı ancak üçüncü sezonun yayın tarihi ile ilgili kesin bir haber hala bulunmamakta.

Yeni bir sezon onayı daha alan Blood & Water dizisi ile ilgili habere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://seyrederiz.com/blood-water-dizisi-2-sezon-onayini-aldi/

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.