the umbrella academy 1 filmloverss 1

The Umbrella Academy’nin 2.sezon tanıtım fotoğrafları yayımlandı!

The Umbrella Academy’den yeni görseller var!

İlk sezonu geçtiğimiz yıl yayımlanan Netflix dizisi The Umbrella Academy, son zamanların en çok sevilen yapımları arasında yerini aldı. Çok tutulmasının ardından dizi, ikinci sezon onayını almıştı.

Yeni sezon 31 Temmuz’da Netflix’te

Gerard Way ve Gabriel Bá tarafından yaratılan ve aynı adlı Dark Horse Comics çizgi romanından uyarlanan The Umbrella Academy’nin ikinci sezonu bu yaz 31 Temmuz’da Netflix’te yayımda olacak. Yeni sezon duyuru çalışmalarına başlayan Netflix, geçtiğimiz saatlerde diziden yeni görseller paylaştı. Görsellerin tamamına yazının sonundan ulaşabilirsiniz.

svg%3E

Dizi ne hakkında?

1 Ekim 1989 tarihinde dünya genelinde eşi benzeri olmayan bir olay gerçekleşir ve dünyanın çeşitli yerlerinde, hiçbir hamilelik belirtisi göstermeyen 43 kadın süper güçleri olan 43 bebek dünyaya getirir. Bir kısmı terk edilen ve bir kısmı ise ölen bu bebeklerden 7 tanesi zengin bir girişimci olan Sir Reginald Hargreeves tarafından evlat edinilir. Yıllar sonra babalarının ölümünün ardından tekrar bir araya gelen bu 7 kardeş dünyanın sonunun gelmesini engellemeye çalışır.

Ellen Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher ve Justin H. Min’in bulunduğu dizinin 2. sezonunda, oyuncu kadrosuna Ritu Arya, Marin Ireland ve Yusuf Gatewood dahil olacak.

İşte merakla beklenen dizinin ikinci sezonundan paylaşılan fotoğraflar

svg%3E

svg%3E

svg%3E

svg%3E

svg%3E

svg%3E

svg%3E

svg%3E

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.