Gaten Matarazzo, Stranger Things 4. sezonu hakkında konuştu

stranger things

İlk olarak 15 Temmuz 2016 yılında Netflix üzerinden izleyiciye sunulan Stranger Things, yakaladığı büyük başarının ardından platformun en sevilen dizilerinden biri haline gelmişti. Hatta 2019 yılının Temmuz ayında yayımlanan 3. sezonu ile kendi rekorunu kırmış ve ilk üç günde 40 milyon izlenmeye ulaşmıştı. Bunların ardından ise izleyiciler 4. sezon için merakla beklemeye başladılar.

Daha önce dizinin yaratıcıları ile yapılan bir röportajda, 4. sezonun son olmayacağı söylenmişti. Dizinin 4. sezon tarihi ile ilgili kesin bir bilgi olmasa da normalde 2021 yılının başlarında izleyici ile buluşması bekleniyordu. Ancak salgın tedbirleri doğrultusunda yapılan çekimlerin durdurulması buna engel oldu. 4. sezonun, 2021 yılının sonlarında ya da 2022 yılında Netflix kütüphanesindeki yerini alması bekleniyor.

stranger things

Gaten Matarazzo, Stranger Things 4. sezonu hakkında konuştu

Dizinin başrol oyuncularından biri olan Gaten Matarazzo, 4. sezonun daha olgun olacağını şu sözler ile ifade etti:

Sezonun tonuna gelince, kesinlikle, tonun kesinlikle olgunlaştığını düşünüyorum ve bence bunu kasıtlı yapıyorlar çünkü şovlarının çocuklarıyla olgunlaşmasını istiyorlar. İnsanlar olarak yaşlandıkça, karakterler olarak da yaşlanmalıyız. Bu sorunla karşı karşıya kalıyorlar ama onu kucaklıyorlar ve bunu kendi yararlarına kullanıyorlar. Ve uzadığımızda ya da sesimiz düştüğünde ya da buna benzer bir şey olduğunda korkmazlar. Onu kullanıyorlar ve yazılarında cephane olarak kullanıyorlar. Yapabilecekleri inanılmaz. Onlarla çalışmak olağanüstü. Hep öyleydi.”

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
zack snyder's justice league

Zack Snyder’s Justice League filminden silinen bir sahne paylaşıldı

Sonraki
the falcon and the winter soldier

The Falcon and the Winter Soldier 4. bölüm ne zaman?