Magatsu Wahrheit Zuerst

Magatsu Wahrheit Zuerst animesinden poster ve detaylar paylaşıldı

Oyun uyarlaması animelerin yanına bir yenisi daha ekleniyor

KLabGames’in Magatsu Wahrheit adlı akıllı telefon RPG’sine dayanan yeni anime Magatsu Wahrheit Zuerst geliyor. Geçtiğimiz birkaç saat önce yaklaşan anime uyarlamasının ana posteri yayımlandı.

svg%3E

Magatsu Wahrheit Zuerst, Wahrheit İmparatorluğu’nda yaşayan ve çalışan iki genç adamı konu alıyor. Bir denizcilik acentesinde çalışan Inumael ve İmparatorluk Ordusu’nda hizmet veren deneyimsiz bir asker olan Leocadio… Inumael, kız kardeşine bakmakla ilgilenirken Leocadio da muhteşem bir kariyer hayalindedir. Kısa bir süre sonra bir zamanlar dünya üzerinde canavarları serbest bırakan ve insanlığı harap eden “lights”ın dirildiğine dair bir kehanet uyarısıyla uğraşmaları gerekecek ve belirli bir silah kaçakçılığı davasının sonucu olarak da Inumael ve Leocadio’nun kaderi ve imparatorluğun tarihi, dramatik bir şekilde değişecektir.

Animenin animasyonu Yokohama Animation Lab’in elinden çıkarken Naoto Hosoda tarafından yönetiliyor. Müziklerinden ise Maon Kurasaki ve Helical sorumlu. Yeni animenin bu sonbahar, Ekim 2020’de yayımlanması bekleniyor.

Yayımlanan tanıtım videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmelere ve daha fazlasına sitemizden ulaşabilirsiniz.

 

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.