ammonite

Ammonite filminden ilk afiş geldi

Kate Winslet ve Saoirse Ronan’ın yeni filmi: Ammonite

God’s Own Country filmiyle adından sıkça söz ettiren yönetmen Francis Lee’nin yeni filmi Ammonite‘nin başrolünde; başarılı oyuncu Kate Winslet ve Saoirse Ronan bulunuyor. Çekimleri geçen sene tamamlanan filmin, bu yıl gerçekleşecek olan Toronto Uluslararası Film Festivali’nde yayımlanması bekleniyor. Geçtiğimiz saatlerde ise filmin ilk afişi yayımlandı.

Ammonite filminin kadrosu

Filmin oyuncu kadrosunda Winslet ve Ronan’a; Fiona Shaw, James McArdle ve daha önce God’s Own Country’de de yönetmenle çalışan Gemma Jones ve Alec Secareanu eşlik ediyor.

svg%3E

Ammonite filminin konusu

Fosiller üzerinde çalışan bir bilim insanı olan Mary Anning, hasta olan annesi ile ilgilenmektedir. Annesinin bakımını sağlamak için turistlere fosil satmayı planlar. Bu sırada Mary, zengin bir ziyaretçisinden beklenmedik bir teklif alır ve zengin adam bu teklifte Mary’den, karısı Charlotte Murchison’un bakımını üstlenmesini ister. Teklifi geri çevirmeyi göze alamayan Mary, başlarda istenmeyen misafiriyle çatışır. Sosyal sınıfları ve kişilik farklılıkları nedeniyle sorunlar yaşayan Mary ve Charlotte, birlikte zaman geçirdikçe aralarında farklı bir bağ oluşmaya başlar.

Henüz bir tanıtım fragmanı bulunmayan Ammonite ile ilgili yeni gelişmeler ve daha fazlası için takipte kalabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.