mad max: furiosa

Mad Max: Furiosa çıkış tarihi belli oldu

Şu sıralar HBO Max ile yaptığı anlaşma ile gündemde olan Warner Bros., Mad Max: Furiosa filminin çıkış tarihini belirledi. Mayıs ayında alınan haberlerle birlikte, 2015 yılında vizyona giren Mad Max: Fury Road ile son yılların en iyi filmlerinden birine imza atan George Miller’in, Mad Max evreninde geçen yeni hikâyeleri konu almaya hazırlandığını duymuştuk. Ünlü yönetmen Miller, Charlize Theron’un 2015 yapımı Mad Max: Fury Road filminde canlandırdığı Imperator Furiosa karakterini mercek altına alan bir spin-off çekmeyi planladığını söylemişti.

Geçtiğimiz aylarda ise filmin oyuncu kadrosu belli oldu ve en son karşımıza The Queen’s Gambit dizisi ile çıkan Anya Taylor-Joy, Marvel filmlerinden Thor olarak tanıdığımız Chris Hemsworth ve Watchmen, Aquaman, The Trial of the Chicago 7 gibi yapımlarda yer alan Yahya Abdul-Mateen‘in filmin kadrosunda yer alacağını öğrenmiştik.

mad max: furiosa

Mad Max: Furiosa ne zaman çıkacak?

2021 yılında sinemalarda izleyiciler ile buluşacak olan tüm filmlerini aynı zamanda HBO Max’te de yayımlayacağını söyleyen Warner Bros., çok fazla tepkiye maruz kalmıştı. Bu yaşananlardan kısa bir süre sonra da yeni yapımların çıkış tarihini duyurdu. Mad Max filminin de 23 Haziran 2023 tarihinde izleyici ile buluşacağı duyuruldu.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.