My Hero Academia 5. sezon ne zaman çıkacak?

mm
My Hero Academia

Kohei Horikoshi’nin Boku no Hero Academia diğer ismiyle My Hero Academia manga serisinden uyarlanan anime serisi, yeni sezonu en çok beklenen animelerin başında yer alıyor. Büyük bir üne kavuşan ve şu anda dünya üzerinde sayısız hayrana sahip olan My Hero Academia’nin gördüğü bu büyük ilginin ardından 5. sezon onayını almayı başarmıştı. Animenin yeni sezon tarihi gibi detaylar ise izleyiciler tarafından merak konusu.

My Hero Academia

My Hero Academia 5. sezon ne zaman?

Geçtiğimiz gün yapılan yeni bir açıklamaya ile animenin 5. sezon tarihi resmi olarak duyuruldu. Yapılan bu yeni açıklamaya göre My Hero Academia’nın merakla beklenen 5. sezonu, 27 Mart 2021 tarihinden itibaren seyircileri ile buluşacak.

Hikaye, şu anda insan nüfusunun çoğunun dört yaşın altındaki çocuklarda ortaya çıkan ve “Quirks” adı verilen süper güçler geliştirme becerisi kazandığı bir dünyada geçiyor. Midoriya Izuku, özel güçleri olan sınıf arkadaşları tarafından zorbalığa uğradığında hiçbir özel gücü olmadan doğan nadir kişilerden biri olduğunu anlar. Ancak bu durum, Izuku’yu efsanevi kahraman All-Might gibi biri olma hayalinden vazgeçiremez. Umutsuzca kahraman olabilmek için ülkenin en iyi Kahraman Okulu olan Yueikoya katılan Izuku, idolü All-Might’ın da yardımıyla hayallerindeki gerçek kahraman olma macerasına atılır.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Dr. Stone
mm

Dr. Stone 2. sezon ne zaman çıkacak?

Sonraki
mad max: furiosa

Mad Max: Furiosa çıkış tarihi belli oldu