Lupin 3. kısım onayını aldı

lupin

Netflix’in yeni Fransız soygun dizisi Lupin, 8 Ocak 2020 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini almıştıı. Yayımlandığı günden itibaren Netflix Türkiye’nin Top 10 listesinde çok uzun bir süre kalan dizi, dünyanın birçok yerinde de buna benzer bir ilgi gördü. Dizinin 2. kısmı ise bu yılın yaz aylarında yayımlanacak. Kısa bir süre önce ise dizinin 3. kısım onayı aldığı duyuruldu. 3. kısımın ne zaman yayımlanacağı ise belirsizliğini koruyor.

lupin

Lupin konusu

Başrolünde; Can Dostum, Hayatımın Şansı, Vahşetin Çağrısı, Jurassic World gibi yapımlarda yer almış Omar Sy‘ın bulunduğu dizi, bir soygunu odağına alıyor. Arsen Lüpen’in maceralarından esinlenen kibar hırsız Assane Diop (Omar Sy), varlıklı bir aile yüzünden haksızlığa uğrayan babasının intikamını almak için kolları sıvar.

lupin

Lupin 2. kısım ne zaman?

Netflix’in bölüm adlarını gösterdiği sayfada 1. Kısım yazması, yayımlanacak yeni bölümlerin olduğuna dair en büyük kanıttı ve insanlar ilk sezonun iki kısımdan oluştuğunu düşünüyordu. Netflix’in paylaşımı, bunu kanıtladı. Dizinin 2. kısmı, 2021 yılının yaz ayında izleyicilerin beğenisine sunulacak. Net tarih ise hâlâ belirsizliğini koruyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Friends
mm

Friends özel bölüm tanıtımı yayımlandı

Sonraki
cruella

Cruella’dan yeni bir video yayımlandı