Friends

Friends özel bölüm tanıtımı yayımlandı

1994 yılında ilk kez izleyici ile buluşan ve 2004 yılında 10. sezonu ile izleyicilere veda eden Friends dizisi, bu zamana kadar gelmiş geçmiş en sevilen dizilerden biri. Bilindiği üzere başrollerinde; Matthew Perry, Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc ve David Schwimmer’ın yer aldığı diziye 16 yılın ardından bir özel bölüm geliyor. Bugün ise bu özel bölümün ne zaman  izleyici karşısına çıkacağı resmi olarak duyuruldu.

friends

Friends özel bölümü ne zaman?

Özel bölümün yayımlanacağı tarih, HBO Max platformunun resmi YouTube kanalından yayımlanan tanıtım videosu ile izleyicilere duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre özel bölüm, 27 Mayıs’ta izleyiciler ile buluşacak.

Dizi, 20’li yaşlarda olan üçü kız, üçü erkek altı farklı karakterdeki bir arkadaş grubunun Amerika’nın New York şehrinde yaşadıkları hayat dolu hikayelerden oluşuyor. Dizide Rachel Green adlı karakter, düğününden kaçıp New York’ta bulunan bir restoranda aşçılık yapan ve çocukluk arkadaşı olan Monica Geller’ı bulmaya gider ve Monica’nın evine yerleşerek onun arkadaş ortamına dahil olur. Friends, Rachel’ın arkadaş ortamına dahil olduktan sonra yaşanan olayları konu alıyor.

Dizinin yayımlanan özel bölüm fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.