black adam

Black Adam çıkış tarihi belli oldu

Dwayne Johhnos’ın başrol olduğu Black Adam filmi ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Geçtiğimiz haftalarda kadrosuna yeni bir ismin katıldığını öğrendiğimiz filmin çıkış tarihi belli oldu.

Filmin oyuncu kadrosunda; Netflix‘in To All the Boys I’ve Loved Before, To All the Boys: P.S. I Still Love You, The Perfect Date ve Sierra Burgess is a Loser gibi romantik komedi filmleri ile yıldızı parlayan Noah Centineo, Atom Smasher olarak bulunuyor. Aynı zamanda The Invisible Man ve Leverage gibi yapımlarda bulunan Aldis Hodge‘un, Hawkman olarak izleyici karşısına çıkması bekleniyor. Person of Interest, Fairly Legal ve The L World gibi dizilerde yer alan Sarah Shahi de kadroya katılan son isimdi.

black adam

Black Adam ne zaman çıkacak?

2021’in Aralık ayında vizyona girmesi beklenen filmin çıkış tarihi değişti. Dwayne Johnson, resmi Instagram hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşım ile filmin, 29 Temmuz 2022 tarihinde izleyici karşısına çıkacağını duyurdu.

Film, Shazam’ın baş düşmanı Black Adam’a odaklanacak. DC çizgi romanlarından uyarlanacak filmin yönetmen koltuğunda ise daha önce de Dwayne Johnson ile çalışmış Jaume Collet-Serra oturacak.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.