Lucifer 5. sezon 2. kısım fragmanı yayımlandı

mm
lucifer

Bilindiği üzere ilk olarak 2016 yılında karşımıza çıkmış olan Lucifer dizisinin 5. sezonu, geçtiğimiz yıl yayımlandı. 21 Ağustos’ta yayımlanan bölümler, sezonun sadece yarısını oluşturuyordu. Dizinin çekimleri, tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs pandemisi yüzünden yarım kalmıştı. Bir süre önce tamamlanan çekimlerin ardından bugün ise dizinin 5. sezon 2. kısmından ilk fragman, Netflix’in resmi YouTube kanalı tarafından izleyicilere sunuldu.

Lucifer

Lucifer konusu

Başrollerinde; Tom Ellis, Lauren German, Kevin Alejandro, Lesley-Ann Brandt’in bulunduğu dizi, Lucifer’ın Cehennemin Kralı olmaktan vazgeçerek Los Angeles’a sadık yardımcısı Maze ile gelip Lux adında bir mekan açmasıyla başlıyor. Los Angeles’ın ihtişamlı ve ışıltılı hayatının yanında, Los Angeles polis departmanından bir dedektifle çalışmaya başlıyor. Bir yandan suçluları yakalarken bir yandan da ailevi problemleriyle uğraşan Cehennemin Kralı’nın hikayesini izlemek oldukça eğlenceliydi.

5. sezon 2. kısım ne zaman çıkacak?

5. sezonun ilk partı, 21 Ağustos 2020 tarihinde izleyicilerin beğenisine sunulmuştu. Merakla beklenen 5. sezon 2. kısmın yayın tarihi ise geçtiğimiz saatlerde açıklandı. 2. kısım, 28 Mayıs 2021 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini almış olacak.

Dizinin yayımlanan yeni sezon fragmanına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
the handmaid's tale

The Handmaid’s Tale 4. sezonu yayımlandı

Sonraki
Menajerimi Ara

Menajerimi Ara 36. bölüm 2. fragmanı yayımlandı