love victor

Love, Victor dizisi 19 Haziran’da yayımlanacak

Love, Simon filminden uyarlanan Love, Victor Haziran ayının 19’unda yayımlanacak

Simon vs. The Homo Sapiens Agenda adlı kitap 2018 yılında Love, Simon adıyla filme uyarlandı. Şimdi de film Love, Victor ismiyle hikayede ve karakterlerde birkaç değişiklik yapıp diziye uyarlanıyor. Dizi, Hulu TV platformunda 19 Haziran tarihinde yayımlanacak.

love victor

Love, Simon adlı filmde henüz ailesine ve arkadaşlarına eşcinsel olduğu gerçeğini açıklayamamış Simon’ın hikayesi üzerinde duruluyor. Üstelik tek sorunu da ailesinin ve arkadaşlarının tepkisinden çekinmesi değil. İnternet üzerinden konuştuğu bir sınıf arkadaşına aşık ama kiminle konuştuğunu bile bilmiyor. Filmde Simon’ın hem çevresine açılması hem de bu gizli arkadaşı ile ilgili problemleri çözüme kavuşturma çabasını izliyoruz.

Aynı evrenden uyarlanan dizisinde ise göründüğü üzere Victor’un yeni taşındığı şehirde karşısına daha fazla sorun çıkacak ve bunları çözüme kavuşturması daha uzun sürecek.

Dizinin oyuncu kadrosu

Dizinin başrolü olan Victor karakterini Michael Cimino canlandıracak. Victor’un kendine güvenen büyüleyici sınıf arkadaşı olarak da karşımıza George Sear çıkıyor. Victor’un aile üyelerini ise James Martinez, Isabella Ferreira, Mateo Fernandez canlandırıyor. Victor’un arkadaşları da Rachel Naomi Hilson, Bebe Wood, tarafından canlandırılıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda aynı zamanda Anthony Turpel, Sophia Bush gibi isimler de bulunmakta.

Filmin başrolü olan Nick Robinson da dizide bulunmakta ama bir oyuncu olarak değil hikaye anlatıcısı olarak.

love victor

19 Haziran’da Hulu TV üzerinden yayımlanacak olan dizinin fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.