Love, Victor 2. sezon ne zaman?

mm
love, victor

Hulu’nun gençlik dizisi “Love, Victor“, geçtiğimiz aylarda izleyici ile buluşmuştu. İlk sezonun ardından da 2. sezon onayını almakta da gecikmemişti. Bugün ise dizinin ikinci sezon tarihi resmi olarak duyuruldu.

 

love victor

Love, Victor 2. sezon konusu

Hulu’ya göre 2. sezonda Victor, arkadaşlarının olgunlaştığını görecek ve sezon yine lise zamanları üzerine yoğunlaşacak. Ayrıca dizinin oyuncu kadrosu ise şu şekilde; Victor olarak Michael Cimino, Victor’un kendine güvenen büyüleyici sınıf arkadaşı olarak da karşımıza George Sear çıkıyor. Victor’un aile üyelerini ise James Martinez, Isabella Ferreira, Mateo Fernandez canlandırıyor. Victor’un arkadaşları da Rachel Naomi Hilson, Bebe Wood, tarafından canlandırılıyor. Dizide aynı zamanda Anthony Turpel, Sophia Bush gibi isimler de bulunmakta.

Love, Victor 2. sezon ne zaman?

Yayımlanan yeni poster ile birlikte dizinin 2. sezon tarihi de resmi olarak duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre dizinin merakla beklenen 2. sezonu 11 Haziran 2020 tarihinde izleyiciler ile buluşacak. İkinci sezon ile ilgili yeni detayların önümüzdeki dönemde seyircilere sunulması bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için sitemizi takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Love Victor
mm

Love, Victor 2. sezon posteri yayımlandı

Sonraki
brooklyn nine-nine

Brooklyn Nine-Nine 8. sezon ne zaman?