Love Alarm

Love Alarm 2. sezonu yayımlandı

Geçtiğimiz yıl ilk sezonu ile izleyici karşısına çıkmış olan ve aynı adlı sevilen webtoon’dan uyarlanan Love Alarm dizisi, 1. sezonu ile çok büyük bir başarı elde etmişti. Dizi, yakaladığı büyük başarının ardından ise 2. sezon onayını almayı başarmıştı. Bugün ise sevilen Netflix orijinal Kore yapımının 2. sezonu yayımlandı. Dizinin 2. sezonu ilk sezonun aksine 6 bölümden oluşuyor ve bölümlerin süresi ortalama 40 dakika.

Love Alarm

Love Alarm konusu

Gizemli bir yazılımcı tarafından oluşturulan ve yakınlarındaki kişiler kendisi için romantik duygu beslediği zaman kullanıcıyı uyaran bir uygulama olan Love Alarm, tüm dünyaya nam salmıştır. Uygulama, sevdiği kişi merkezinde olduğu 10 metrelik çemberin içinde ise bir alarm çalar. Kişinin çevresinde ondan hoşlanan daha çok kişi varsa uygulamada da o kadar kalp oluşur ve sayı belirir. Fakat seven kişinin kimliği ile ilgili ayrıntıları bildirmez. Dizi, bu uygulamayı kullanarak aşkı bulmaya çalışan bir grup gencin yaşadıklarına odaklanıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda; Song Kang, Kim So-hyun, Jung Ga-ram, Go Min-si ve Shin Seung-ho gibi birçok önemli isim yer alıyor.

Hala izlemediyseniz dizinin 2. sezon fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.