Friends

Friends, ne zaman Netflix’e geliyor?

1994 yılında ilk kez izleyici ile buluşan ve 2004 yılında 10. sezonu ile izleyicilere veda eden Friends dizisi, bu zamana kadar gelmiş geçmiş en sevilen dizilerden biri. Başrollerinde; Matthew Perry, Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc ve David Schwimmer’ın yer aldığı dizi, şimdi ise Netflix kütüphanesine ekleniyor.

friends

 

Friends, Netflix’e ne zaman gelecek?

Netflix Türkiye haberi, geçtiğimiz saatlerde resmi Twitter hesabından “Friends 1 Nisan’da geliyor diye ‘Şaka mı bu?’ diyenleriniz var görüyorum, bunun şakası mı olur.” notu ile yapmış olduğu bir paylaşım ile duyurdu. Yani dizi, 1 Nisan Perşemde tarihinden itibaren Netflix arşivindeki yerini alacak.

Friends konusu

Dizi, 20’li yaşlarda olan üçü kız, üçü erkek altı farklı karakterdeki bir arkadaş grubunun Amerika’nın New York şehrinde yaşadıkları hayat dolu hikayelerden oluşuyor. Dizide Rachel Green adlı karakter, düğününden kaçıp New York’ta bulunan bir restoranda aşçılık yapan ve çocukluk arkadaşı olan Monica Geller’ı bulmaya gider ve Monica’nın evine yerleşerek onun arkadaş ortamına dahil olur. Friends, Rachel’ın arkadaş ortamına dahil olduktan sonra yaşanan olayları konu alıyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.