MV5BMTRmNWYwNGEtMGZlNS00YTQwLTg4YzEtMWNmMDhiYmNjMDllXkEyXkFqcGdeQXVyOTQ1Mzg0Mzg@. V1 SY1000 CR005621000 AL

Love 101’in orijinal fragmanı yayımlandı!

Geçtiğimiz günlerde tanıtım fragmanı yayımlanan ve yayım tarihi belli olan Love 101 dizisinin orijinal fragmanı yayımlandı.

Netflix’in üçüncü orijinal Türk yapımı olacak dizi 1990’larda bir grup lise öğrencisini anlatıyor. Fragmanda da görüldüğü gibi öğretmenlerin “birbirinden kötü” olarak tanımladığı, en kötüsüne karar veremedikleri dört öğrenci var. Bir de ailesi tarafından “iyi kız” olmaya zorlanan Işık var.

Onlar bu kadar kötü olmalarına rağmen okulda kalmalarını sağlayan tek şey ise son kaleleri; Burcu Hoca. Burcu hocanın tayininin çıkması ile ne yapacağını şaşıran bu beş öğrenci, yapılacak en mantıklı planın Burcu Hoca’yı birine aşık etmek olduğuna karar verirler.

Biz de onların öğretmenlerini birine aşık etmeye çalışırken aynı zamanda kendi aralarında filizlenen romantik ilişkileri izleyeceğiz.

Başrollerini Kubilay Aka, Mert Yazıcıoğlu, Alina Boz, İpek Filiz Yazıcı, Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun paylaştığı dizi 24 Nisan tarihinde Netflix üzerinden yayımlanacak.

Dizinin yayımlanan orijinal fragmanına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.