Exxen platformunun yeni dizisi “Gibi” duyuruldu

mm
Gibi

Acun Ilıcalı’nın kuruculuğunu yaptığı ve 1 Ocak 2021 itibari ile yayın hayatına başlayacağı dijital yayın platformu Exxen‘den yeni projeler duyurulmaya devam ediliyor. Yapılan son açıklamaya göre platformun ilk gününde izleyiciler ile buluşacak yapımlardan biri de Gibi isimli dizi oldu.

Dizi, geçtiğimiz saatlerde Exxen’in resmi Twitter hesabı üzerinden “Feyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılınç, bomba bir komedi ile karşınızda! Komik skeçlerden oluşan dizimiz, 01.01.21’de EXXEN‘de!” notu ile yapılan bir paylaşım ile duyuruldu.

Gibi

Gibi dizisinin konusu

Geçtiğimiz saatlerde duyurulan komedi türündeki dizi, “bomba gibi bir komedi” olarak tanımlanıyor. Exxen tarafından yapılan açıklamaya göre mini dizi olarak tasarlanan yapım, komik ve izleyiciyi eğlendirecek skeçlerden oluşacak.

Dizinin başrollerinde; Ölümlü Dünya, Cinayet Süsü yapımları ile adını oldukça geniş kitlelere duyurmuş Feyyaz Yiğit ve Muhteşem Yüzyıl, Lale Devri, Ulan İstanbul dizileri ile bilinen Kıvanç Kılınç yer alıyor.

Şimdiden izleyiciler tarafından merakla beklenen yapım, yapılan açıklamaya göre 1 Ocak 2021 tarihinde platformun açılış gününden itibaren izleyiciler ile buluşacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Locke and Key
mm

Locke and Key 3. sezon onayı aldı

Sonraki
the wilds seyrederiz

The Wilds 2. sezon onayı aldı