Last Night in Soho filmi ertelendi!

mm
last night in soho

Edgar Wright’ın gizemini bu zamana kadar koruyan yeni filmi Last Night In Soho’dan üzücü haber geldi. Koronavirüs sebebiyle çekimleri yarım kalan filmin vizyon tarihi 2021’in ilk yarısına ertelendi.

Shaun of the Dead, Hot Fuzz ve Scott Pilgrim vs. the World gibi sevilen filmlere imza atan, son olarak ise büyük bir beğeniyle karşılanan Baby Driver’ın yönetmen koltuğuna oturmuş olan Edgar Wright‘ın bu yıl yeni filmi Last Night in Soho ile izleyicilerin karşısına çıkması bekleniyordu.

edgar wright'ın yeni filmi last night in soho, 2021'in ilk ...

Edgar Wright imzası taşımasıyla merak uyandıran filmin ABD’de 25 Eylül’de vizyona gireceği açıklanmıştı. Filmin Türkiye vizyon tarihi ise 2 Ekim 2020 olarak belirlenmişti fakat vizyon takvimini alt üst eden koronavirüs salgını, Last Night in Soho’nun da önüne bir engel olarak çıktı. Birkaç gün önce ertelendiği duyurulan ancak hangi tarihe ertelendiği açıklanmayan filmin ABD’de 23 Nisan 2021’de gösterime gireceği duyuruldu.

Senaryosunu Edgar Wright ile birlikte Krysty Wilson-Cairns’in kaleme aldığı filmin oyuncu kadrosunda Split, The Witch gibi filmlerden tanınan Anya Taylor-Joy, Doctor Who dizisiyle tanınan Matt Smith ve Leave No Trace filmiyle adını duyuran Thomas McKenzie ve ayrıca Diana Rigg, Terence Stamp, Rita Tushingham, Michael Ajao gibi isimler yer alıyor.

last night in soho

Last Night in Soho konusu:

Edgar Wright’ın tarz olarak 1973 yapımı Don’t Look Now ve 1965 yapımı Repulsion filmlerini andıracağını söylediği film, biri 60’lı yıllarda, biri günümüzde yaşayan iki genç kadının tuhaf bir şekilde iç içe geçen hayatlarına odaklanacak.

Filmin değişen bu tarihi etkisini ülkemizde de gösterecek. ABD’de 23 Nisan’da vizyona girecek filmin, üzerinden çok vakit geçmeden Türkiye’de de vizyonda olacağı düşünülüyor.

Şimdilik bir süre daha beklemede olacağımız filmden fragman veya yeni görseller görmek için heyecanla bekliyoruz.

Total
0
Shares
Önceki
IMG 20200528 140407

Tom Cruise’u uzaya götürecek filmin yönetmeni belli oldu

Sonraki
253AF4AF FFC5 4660 BA97 BBAE2368DAB2

Attack on Titan final sezonundan yeni fragman geldi!