La Révolution

La Révolution dizisinin fragmanı yayımlandı

Son yıllarda orijinal içeriklerine ağırlık veren Netflix, bu sefer de karşımıza bir Fransız dizisiyle çıkıyor. İlk haberini 2018’in Kasım ayında aldığımız Netflix Fransa orijinal dizisi La Révolution’ın yeni fragmanı geçtiğimiz saatlerde yayımlandı.

La Révolution dizisinin konusu

“18. yüzyılda ortaya çıkan yeni bir hastalık, aristokrasinin kanını maviye çeviriyor.”

Yıl 1787, Fransa. Dünyaca ünlü idam aleti “giyotin”in gelecekteki mucidi Joseph Guillotin, bir dizi gizemli cinayeti araştırırken bilinmeyen bir virüsü ortaya çıkarır: Mavi Kan. Hastalık, Fransız aristokrasisi arasında hızla yayılıyor, onları sıradan insanları öldürmeye itiyor ve kısa süre içinde bir isyana yol açıyor. Ya Fransız Devrimi bize söylendiği gibi gerçekleşmemişse?

La Révolution

Yapımcılığını A John Doe Prodüksiyon’un üstlendiği dizinin yaratıcıları ise Aurellien Molas ve Gaia Guasti. Dizinin oyuncu kadrosunda da “La Fin de la nuit” ve “Fast Convoy” filmleriyle tanınan Amir El Kacem; Marilou Aussilloux ve Lionel Erdoğan gibi isimler bulunuyor.

8 bölümden oluşan ve her bölümü yaklaşık 50 dakika olan La Révolution, ekim ayında Netflix üzerinden izleyicileriyle buluşacak.

Dizinin fragmanına aşağıdan ulaşabilir, yeni gelişmeler için sayfamızı takipte kalabilirsiniz.

 

 

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.