La Révolution

La Révolution 2. sezon olacak mı?

Son yıllarda orijinal içeriklerine ağırlık veren Netflix, geçtiğimiz dönemde Fransız bir yapım ile izleyici karşısına çıkmıştı. Bugün ise dizinin hayranlarını üzen haber geldi ve dizinin iptal edildiği duyuruldu.

La Révolution

La Révolution 2. sezonu çıkacak mı?

Netflix’in Fransa yapımı orijinal dizilerinden sorumlu ismi Damien Couvreur, bugün vermiş olduğu bir röportajda iptal haberini doğruladı. Şu an için Fransa yapımı bir diğer dizi olan Lupin’den oldukça memnun olduklarını belirten Couvreur, bu sırada La Révolution’ın ikinci sezonun olmayacağından da bahsederek dizinin iptal edildiğini duyurdu. Yani diziye herhangi bir yeni sezon gelmeyecek.

La Révolution konusu

“18. yüzyılda ortaya çıkan yeni bir hastalık, aristokrasinin kanını maviye çeviriyor.”

Yıl 1787, Fransa. Dünyaca ünlü idam aleti “giyotin”in gelecekteki mucidi Joseph Guillotin, bir dizi gizemli cinayeti araştırırken bilinmeyen bir virüsü ortaya çıkarır: Mavi Kan. Hastalık, Fransız aristokrasisi arasında hızla yayılıyor, onları sıradan insanları öldürmeye itiyor ve kısa süre içinde bir isyana yol açıyor. Ya Fransız Devrimi bize söylendiği gibi gerçekleşmemişse?

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.