Batwoman

Batwoman 2. sezon 1. bölüm yayımlandı

İlk sezonu 2019 yılının son aylarında yayımlanan Batwoman dizisi büyük bir ilgi ile karşılanmış ve büyük bir başarı elde etmişti. Ardından ise dizide başrol değişikliğine gidildiği ve karakterin tamamen yeniden yaratılacağı gibi radikal değişiklikler duyurulmuştu. Bugün ise dizinin büyük değişikliğe gidilmiş olan merakla beklenen 2. sezonunun ilk bölümü yayımlandı.

Batwoman

Batwoman 2. sezon konusu

Karakterin yeni sahibi Javicia Leslie, doğrudan doğruya Ruby Rose’un bıraktığı yerden Kate Kane karakterini canlandırmayacak. Onun yerine yeni bir karakter olarak karşımıza çıkacak. Bu yeni karakterin çok daha farklı bir geçmişi bulunacak. Kate Kane’in aksine, Ryan Wilder adlı yeni karakterimiz Gotham’ın kirli tarafını da görmüş, pis işlere de bulaşmış ancak kişiliğini oluşturan etik değerlere sadık kalmıştır. Zaman zaman polisle de ters düşen Wilder, bir noktada adaleti kendi sağlamaya karar verecektir.

Konuyla ilgili olarak yapılan bir açıklamada şu ifadeler kullanılmıştı:

“Ryan, bugün bir karavanda bitkileriyle yaşıyor. Sokak kedisi için süt çalabilecek ve sizi çıplak elleriyle öldürebilecek bir kız olarak. Ryan en tehlikeli savaşçı tipidir: Çok yetenekli ve vahşice disiplinsiz. Açık bir eşcinsel. Atletik. Saf. Tutkulu. Yanılabilir. Ve pek de her zamanki tam Amerikan kahraman stereotipi değil.”

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.