kristen stewart

Kristen Stewart’ın Prenses Diana’yı canlandıracağı ‘Spencer’ dizisinin haklarını Neon satın aldı.

Tarihin en sevilen kadınlarından biri olan Prenses Diana hakkında.

Kristen Stewart’ın Prenses Diana’yı canlandıracağı drama dizisi Spencer’in ABD haklarını geçen yıl Oscar ödüllü “Parazit” filminin arkasındaki prodüksiyon şirketi Neon satın aldı.

svg%3E

Neon & Topic, dizinin hakları için toplamda 4 milyon dolar ödedi. Film için finansman ayarlayan CAA Medya Finansmanı, ABD dağıtım haklarını temsil etti. Film, Nation Entertainment uluslararası hakları temsil ediyor ve film bu hafta sanal Cannes pazarındaki alıcılara tanıtıldı. Pablo Larraín’ın yönetmenliğini üstleneceği dizinin çekimlerine ise 2021’de başlanılması bekleniyor.

spencer

Dizi, tarihin en sevilen kadınlarından biri olan Prenses Diana’nın, 1990’lı yılların başında yaşadıklarına ve eşinden boşanma sürecine odaklanıyor. Diana Frances Spencer ve Prens Charles 1981’de evlenirler. İlişki, uyumsuzluk ve evlilik dışı ilişkiler nedeni ile olumsuz bir sona doğru yol alır. Çift 1992’de ayrılır ve evlilik 1996’da boşanma ile sona erer. 1997’de ise Prenses, Paris’te bir trafik kazasında ölür.

Bir başka dönem filmi olan Léa Seydoux’un Party of Fools adlı dönem filmiyle ilgili yazımıza aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://seyrederiz.com/lea-seydoux-party-of-fools-adli/

Daha fazlası için https://seyrederiz.com/’u takipte kalın

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.