molly and the moon

Kristen Bell ve Jonathan Groff, Molly And The Moon başrollerinde

Kristen Bell ve Jonathan Groff, daha önce Frozen için bir araya gelmişlerdi. Şimdi ise “Molly And The Moon” adlı bir başka müzikal için beraber izleyici karşınıza çıkacaklar.

The Good Place” ve “Veronica Mars” yapımlarında boy göstermiş Kristen Bell ve “Mindhunter”, “Glee”, “Hamilton” gibi yapımlarda bulunmuş Jonathan Groff’un yeni projesini, “How I Met Your Mother” dizisinin yaratıcıları Carter Bays ve Craig Thomas yönetecek. Aynı zamanda dizinin senaryosunu da yine bu ikili kaleme alacak.

Projenin yürütücü müzik yapımcısı Stephanie Diaz-Matos olurken bestecisi ise Nathan Larson olacak. CAA Media Finance ve UTA Independent Film Group, projeyi bugün alıcılara tanıtacak.

kristen bell molly and the moon

“Molly And The Moon” konusu

Projenin yapımcıları, hikâyeyi şöyle anlatıyor: Baş karakter Kate (Kristen Bell), hamile karnına bir ninni fısıldıyor ve bu ninni, hamile karnından bir nevi başka bir dünyaya geçecek. Ninni, okyanusun ortasında bir kayıkta oturan gizemli bir kız çocuğunu gördüğümüz diğer dünyaya gidecek. Küçük kız, aydan gelen ninninin ne anlama geldiğini veya kimden geldiğini bilmiyor. Kulağa sevgi gibi geliyor ve ona ulaşmak istiyor. Bu an; iki dünyanın, Molly’nin ve ebeveynlerinin dünyasının birbirine bağlandığı an.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.