Kissing Booth 2

The Kissing Booth 2 için tarih duyuruldu

The Kissing Booth 2 için çıkış tarihi eğlenceli bir canlı yayın eşliğinde duyuruldu!

Karantina sırasında birçok kişinin zaman geçirmek için bulmaca ya da puzzle gibi aktivitelere yönelmesinin ardından Netflix, sevilen gençlik filminin çıkış tarihini belirlemek için farklı bir yola başvurdu. The Kissing Booth filminin yıldızı Joey King, canlı yayında devam filminin posterinin yapbozunu yaparak filmin platformda yayımlanacağı tarihi duyurdu.

Yapılan canlı yayın, filmden sürpriz konukları, soru-cevap etkinliği ve ilk filmden daha önce hiç görülmemiş silinmiş sahneleri de içeriyordu.

Kissing Booth 2

2018 yılında çıkan ilk film çok beğenilmiş ve büyük bir hayran kitlesine ulaşmıştı. Geçtiğimiz yıl devam filmi ile geri döneceği açıklanan devam filmi 24 Temmuz 2020’de yeniden platformda yerini alacak.

Kissing Booth konusu:

Elle’in ilk öpücüğü, liselerinin bahar festivalinde düzenledikleri bir oyun sayesinde, en yakın arkadaşının abisi ile öpüşerek gerçekleşir ve bunun ardından ikili arasında bir ilişki oluşur fakat ortada küçük bir sorun vardır. Elle ile en yakın arkadaşının arkadaşlık kurallarına göre böyle bir şeyin birbirlerinin akrabalarıyla olması kesinlikle yasaktır. Noah ile zaman geçirdikçe arkadaşlığının tehlikeye girdiğini fark eden Elle, bir seçim yapmak zorunda kalır. Ya kurallara uyacak ya da kalbinin sesini dinlemesi gerekecektir.

The Kissing Booth 2 ise Elle ve Noah ikilisinin ve ayrıca Lee’nin aşk hayatında olup bitenleri anlatmaya devam edecek. Noah’ın Harvard’a gitmesi, Elle ve Noah’ın uzak mesafeli ilişkinin zorluklarıyla karşı karşıya gelmesine neden olacak.

24 Temmuz 2020 tarihinde yayımlanacak The Kissing Booth 2’nin ilk filminin fragmanına ve gerçekleştirilen canlı yayına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.