Game of Thrones yıldızları yeni bir filmde buluşuyor: Good Bad & Undead

mm
Game of thrones

Game of Thrones oyuncuları Good Bad & Undead adlı vampir filminde oynayacak

Televizyon tarihinin unutulmaz dizileri arasında yer alan Game Of Thrones dizisinde canlandırdığı Tyrion Lannister karakteriyle adını geniş kitlelere duyuran Peter Dinklage ve Khal Drogo olarak sadece dizide bir sezon yer almasına rağmen dünya çapında bir üne kavuşan Jason Momoa, yıllar sonra bir vampir filmi için yeniden birlikte kamera karşısında geçiyorlar ve aynı zamanda filmin yapımcılığını da üstleniyorlar.

Game of thrones

Good Bad & Undead konusu:

Peter Dinklage ve Jason Momoa’nun filmin yapımcılığını ve başrollerini paylaşacağı yapımda Dinklage vampir avcısı Van Helsing’i, Momoa ise artık insanların canını almamaya ant içmiş bir vampiri canlandıracak.

Filmin konusu ise şöyle: Van Helsing ve bir daha insan öldürmemeye yemin eden vampirin ortaklığına odaklanan yapımda ikili, Helsing’in vampirleri para için yendiğini gösteren bir aldatmaca işine girer. Nihayetinde vampirin öldürülmesi için ortaya ciddi bir para ödülü konur. Sonrasında ise canavarların ve büyünün hüküm sürdüğü bu tehlikeli dünyada acımasız bir kovalamaca başlar.

Robert De Niro’lu 1988 yapımı Midnight Run’ın Bram Stoker’ın dünyasında vücut bulmuş hali olarak tanımlanan filmin çekim ve vizyon tarihi henüz netlik kazanmadı. Konusuyla ilginç, başrol oyuncularıyla özellikle Game of Thrones hayranlarının ilgisini çekecek olan bu film ile ilgili yeni gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Kissing Booth 2
mm

The Kissing Booth 2 için tarih duyuruldu

Sonraki
BF05BC53 FD6D 49CB 93D3 C01BE89B5F2E

Christopher Nolan’ın filmi Tenet’ten yeni fragman geldi!