Kırmızı oda

Kırmızı Oda 2. bölüm fragmanı yayımlandı

Başrolünde Binnur Kaya’nın bulunduğu yeni dizi Kırmızı Oda, dün akşam ilk bölümü ile seyircilerin karşısına çıktı. İlgi gören dizinin 2. bölüm fragmanı da geçtiğimiz saatlerde yayımlandı.

Kırmızı Oda Konusu

Gerçek hikayelerden esinlenen “Kırmızı Oda” dizisinde, bir psikiyatri kliniğindeki doktorların ve onlara başvuran hastaların hayatları hikâyeleştirilecek. “Kırmızı Oda”da her hayat hikayesinin altında yatan acılar, sevinçler, mutluluklar ve hüzünler ise izleyicinin ruhunun kapalı kapılarını aralayacak. Hastalar o güne kadar kimselere söyleyemedikleri sırları dile getirirken izleyiciler de kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair bir şeyler bulacak.

svg%3E

Kırmızı Oda kadrosu

Dizinin oyuncu kadrosunda Binnur Kaya’ya; Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral, Halit Özgür Sarı, Gülçin Kültür Şahin, Sezin Bozacı ve Baran Can Eraslan gibi sevilen oyuncular eşlik ediyor. Farklı oyuncular da birbirinden şaşırtıcı karakterleri canlandırmak üzere diziye konuk olacaklar. Dizinin ilk bölümüne konuk olan isimler ise Evrim Alasya, Salih Bademci ve Hande Doğandemir oldu.

11 Eylül Cuma günü ekranlarda olacak Kırmızı Oda’nın 2. bölüm fragmanına aşağıdan ulaşabilir, yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için sayfamızı takipte kalabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.