Everybody’s Talking About Jamie fragmanı yayımlandı

Everybody's Talking About Jamie

Drag Queen olmaya ve kendini keşfetmeye, bulmaya çalışan ayrıca trans bir birey olan Jamie isimli karakterin gerçek hayattan uyarlanan hikâyesini izleyeceğimiz filmin fragmanı yayımlandı.

Daha önce müzikal bir versiyonu da tiyatroda gösterime sunulan filmin hem müzikal versiyonunu hem de filmini Jonathan Butterell yönetiyor. “Everybody’s Talking About Jamie”, Jonathan Butterell’ın ilk uzun metrajlı film yönetmenliği deneyimi olacak.

Filmin başrolünde Max Harwood bulunuyor. Tiyatro versiyonunda Jamie rolünde izlediğimiz John McCrea’nın yerini ise filmde Max Harwood üstleniyor. Harwood dışında oyuncu kadrosunda; Lauren Patel, Richard E. Grant, Sharon Horgan, Ralph Ineson gibi isimler bulunuyor.

p04qr7jc 1

21 Ekim 2020’de Birleşik Krallık’ta vizyona girecek olan film, ülkemizde 5 Mart 2021 tarihinde vizyona girecek. Müzikal-dram türündeki filmin senaristliğini Dan Gillespie Sells ve Tom MacRae yapıyor. Filmin müzisyenliğini aynı zamanda filmin senaristliğini de yapan Dan Gillespie Sells üstleniyor.

Everybody’s Talking About Jamie konusu

Everybody’s Talking About Jamie’nin konusu ise şöyle: Jamie Campbell adındaki bir gencin gerçek hayat hikâyesinden uyarlanan film, İngiltere’nin Sheffield isimli şehrinde geçiyor. Burada yaşayan bir genç olan Jamie’nin de Drag Queen olmak istemesini, ailesinin ve arkadaşlarının desteğini almasını ancak toplumun baskısına maruz kalmasını ve bu süreçte yaşananları anlatıyor. Bütün bu baskılarla yüzleşmek zorunda kalan Jamie’nin, hedefine güçlü adımlarla ilerlemesini izliyoruz.

Filmin yayımlanan fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Kırmızı oda

Kırmızı Oda 7. bölüm fragmanı yayımlandı

Sonraki
clouds

Clouds filminin 2. fragmanı yayımlandı