kellvin harrison euphoria

Kelvin Harrison, Euphoria 2. sezon kadrosundan ayrıldı

Başrollerinde Zendaya, Hunter Schafer ve Jacob Elordi gibi isimlerin bulunduğu Euphoria, yayımlandığı günden itibaren en çok konuşulan gençlik dizilerinden biri olmuştu. Geçtiğimiz haftalarda da 2. sezon çekimlerine başlanan dizinin yeni sezon kadrosunda Kelvin Harrison bulunacaktı. Ancak oyuncu, zamanlama çatışmaları sebebi ile dizinin kadrosundan ayrıldı.

Euphoria

Euphoria 2. sezon hakkında bilinenler

İlk bölümü 16 Haziran 2019’da yayımlanan ayrıca yapımcıları arasında ünlü şarkıcı Drake‘in bulunduğu ve bir grup lise öğrencisinin kimlik arayışı, travma, seks, sosyal medya, uyuşturucu, aşk ve dostluk gibi kavramlarla dolu yaşamlarını mercek altına alan dizi, kimi tarafından çok sevilmiş kimi tarafından ise tepkiye maruz kalmıştı. Ancak 2. sezon onayı almayı da başarmıştı.

Geçtiğimiz aylarda diziye Bella Thorne, Brandon Flynn, Kim Petras ve Rowan Blanchard gibi isimlerin katıldığı söylentileri ortaya çıkmıştı. Bu söylentiler, izleyicileri çok sevindirse de hala resmi olarak onaylanmadı. 2. sezon çekimlerine başlanan dizinin yeni sezon tarihi gibi detatylar ise henüz belirsizliğini koruyor. Ancak önümüzdeki dönemde bu konular hakkında da bilgi verilmesi bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
Mindhunter
Mindhunter 3. sezon olacak mı?