keeping up with the kardashians

Keeping up with the Kardashians sona eriyor

İlk olarak 14 Ekim 2007 tarihinde yayımlanan Keeping up with the Kardashians; Kris Jenner, Caitlyn Jenner, Khloe Kardashian, Kim Kardashian, Kourtney Kardashian, Rob Kardashian, Kendall Jenner ve Kylie Jenner’dan oluşan ailenin hayatını anlatan bir reality dizi.

keeping up with the kardashians

Kardashian ve Jenner kardeşlerin komik, göz alıcı, eğlenceli ve kavga dolu hayatını izlerken anneleri Kris Jenner’ın onların üzerindeki sert sevgisini de arkalarına alarak dünya çapında üne kavuşmalarına şahit olduk. 18 sezondan oluşan bu reality dizi, günümüzde hâlâ devam etmekte. Ancak dizi, ekranlara veda etmeye hazırlanıyor.

Geçtiğimiz saatlerde Kim Kardashian West, Kardashian ailesiyle ilgili uzun süredir devam eden reality şovunun sona ereceğini duyurdu. Kardashian, bitiş haberini Twitter hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşım eşliğinde duyurdu.

Keeping Up With The Kardashians final sezonu ne zaman?

14 yıldır devam eden reality show; Kim, kardeşleri, ebeveynleri, ortakları ve çocuklarını küresel çapta üne kavuşturdu. Programın 20. sezonu olacak son sezon, 2021 yılının başlarında yayımlanacak.

Programa dahil olan “binlerce kişi ve işletmeye” teşekkür eden Kim Kardashian: “Son 14 inanılmaz yılda beni ve ailemi izleyen, destekleyen herkese inanılmaz derecede minnettarım.” dedi ve ekledi: “Bu gösteri bizi biz yaptı, kariyerimizi şekillendirmede ve hayatlarımızı sonsuza dek değiştirmede rol oynayan herkese sonsuza kadar borçlu kalacağım.”

Yeni gelişmeler ve daha fazlası için sitemizi takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.