Menajerimi Ara

Menajerimi Ara 4. bölüm fragmanı yayımlandı

Netflix’in 2015 yılında aboneleri ile buluşturduğu “Call My Agent” isimli Fransız yapımı dizinin Türkiye uyarlaması olan “Menajerimi Ara” dizisinin 4. bölüm fragmanı geçtiğimiz dakikalarda izleyiciler ile buluştu.

Ali Bilgin’in yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin senaryosu, Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak tarafından kaleme alınıyor. Sinema sektöründe kendine bir yer edinmek için İstanbul’a gelen Dicle’nin hikayesini konu edinen Ay Yapım imzalı dizi, her salı izleyici karşısına çıkıyor.

Her hafta farklı bir ünlü ismi kendi kimliği ile konuk alacak olan dizinin bu haftaki konukları ise şarkıcı Edis ve oyuncu Melisa Şenolsun olacak.

Menajerimi Ara

Menajerimi Ara 3. bölümde ne oldu?

Dicle, Barış’ın peşinden dövüşlerin yapıldığı depoya kadar gider. Bu sırada Kıraç, Dicle’nin onun arabasını alıp gittiğini fark etmiştir. Bütün ekip Dicle’yle Barış’a ulaşmaya çalışır. Ne yazık ki bu durum Ece’nin gözünden kaçmaz. İyi haberin kokusunu alan kadın, Barış’ın peşine düşer. Bu sırada Kıraç’ın oyuncusu Derya Baykal ile Feris’in oyuncusu Müjgan Ferhan Şensoy’a bir filmde anne kız rolünü oynamaları için teklif gelir. Ancak durumun iki oyuncu için de beklenmedik zorlukları olacaktır.

Dicle’nin, çok acil olarak Çağatay Ulusoy’a ulaşması gerekir. Ancak kimse Çağatay’ın nerede olduğunu bilmiyordur. Dicle, adeta bir dedektif gibi Çağatay’ın peşine düşer. Bu sırada Jülide, Çınar’ı oyuna gelmeye ikna eder. Kıraç, Dicle’yi en sevdiği yönetmenin galasına davet eder. Dicle’nin babasından hiç beklemediği bir jesttir bu. Ancak gala ne yazık ki Dicle’nin hayal ettiği gibi geçmez.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.