1599662628580 742776313

Blackpink belgeseli ne zaman Netflix’te yayımlanacak?

Netflix’in ilk K-Pop belgeseli geliyor!

Son yıllarda dizi ve filmlerin yanı sıra orijinal belgeselleri de arşivine ekleyen Netflix, bu kez de karşımıza bir K-Pop belgeseli ile çıkıyor. Netflix‘in ilk K-Pop belgeseli, 2016 yılından bu yana büyük başarılar elde eden Koreli grup Blackpink’e odaklanacak. Belgeselin adına ise Blackpink: Light up the Sky olarak karar verildi.

Blackpink

Blackpink: Light up the Sky ne zaman yayımlanacak?

Salt Fat Acid Heat yemek belgeselinin yönetmeni Caroline Suh tarafından yönetilen Blackpink belgeseli, 14 Ekim tarihinde Netflix arşivinde yerini alacak.

Belgesel, Blackpink’in 2016 yılındaki ilk çıkışlarından bu yana hızla yükleşini, bu yolculuklarının hikayesini anlatıyor. Grubun daha önce hiç görülmemiş görüntülerinin yanı sıra yurt hayatları ve sahne arkası olayların perde arkası da bu belgeselle karşımıza çıkıyor. Film, ayrıca her bir üyeyle yaptığı röportajlar sayesinde daha derinlemesine bir bakış açısı sunuyor.

Blackpink

Netflix, resmi Twitter hesabından belgeselle ilgili şu açıklamada bulundu:

BLACKPINK: Light up the Sky, dünyanın en popüler gruplarından biri hakkında kapsamlı bir belgesel. Prömiyer 14 Ekim’de olacak. Hepsi bu kadar değil… 14 Ekim’de, bu müzik ikonları da Netflix profil simgelerine eklenecek.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için sayfamızı takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.